FAQ

Kolik mě bude stát členství v klubu?

Členství v klubu je ZDARMA a bude vás stát jen chvilku Vašeho času.

Kolik zaplatím za dopravu?

Poštovné a balné je u všech pravidelných zásilek ZDARMA!

Jak můžu objednávku uhradit?

Členové Klubu mazlíčků nemusí nikdy hradit nic dopředu ani při převzetí zásilky. Všechny zásilky mají splatnost 3 týdny – to Vám dává dostatek času se ujistit, že Vám
zásilka plně vyhovuje ještě před tím, než ji uhradíte.

 

Mohu objednávku změnit?

Dokud není pravidelná objednávka odeslaná, můžete ji kdykoliv změnit. V případě, že chcete zrušit pravidelnou zásilku, stačí odpovědět “NE” na SMS, která Vás informuje o tom, že je další zásilka připravená k odeslání. Samozřejmě můžete kdykoliv kontaktovat také zákaznické oddělení, které Vám ochotně pomůže.

 

Za jak dlouho zboží dorazí?

Dodání zboží obvykle trvá 1 až 2 týdny od přijetí objednávky. Budete vždy dopředu informováni prostřednictvím SMS a/nebo e-mailem.

 

Je možné zvolit si termín dodání?

U pravidelných zásilek závisí termín dodání na Vámi zvolené frekvenci zasílání. U jednorázové objednávky dodání obvykle trvá 1 až 2 týdny.

 

Mohu zboží vrátit?

Pokud se zásilkou nejste spokojeni nebo ji prostě nechcete, můžete ji vždy vrátit do 14 dnů od jejího doručení, aniž byste ji platili.

 

Jaká je frekvence zasílání? Mohu ji změnit?

Prvavidelné zásilky jsou zasílány v měsíčném intervalu. 3 pracovní dny před plánovaným odesláním Vám pošleme SMS, v níž Vás o tom budeme informovat. Pokud krmivo potřebujete, nemusíte na SMS reagovat a automaticky Vám bude doručeno, pokud zásilku nepotřebujete, stačí na SMS odpovědět „NE“ a zásilka nebude odeslána. Máte tedy plnou kontrolu nad tím, co a kdy Vám bude posláno.

Pokud si přejete interval zasílání upravit, kontaktujte prosím zákaznické oddělení na telefonu 226 510 365.

Jak mohu komunikovat s ostatními členy klubu?

Obecně můžete komunikovat s ostatními v sekci Pes, Kočka, Ostatní...

Diskuse lze využít ke komunikaci, k společným vycházkám, veterinárním radám, problémech s mazlíčky, radám ze života a praxe. Zajímavosti, které chcete sdílet se všemi, navíc můžeme dát na naší facebookovou stránku.

Je jen na Vás, jak využijete tyto možnosti...

 

Co osobní odběr?

 Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím klubu na stránkách www.petgourmet.cz není možný z technických důvodů.